2019
Digitálna budúcnosť
8. - 9. november 2019
Residence Hotel & Club ****
Donovaly

Spoločenský program

kongresom nás bude sprevádzať

Barbora Rakovska

barbora rakovska

večerný program rautu bude uvádzať

Lukáš Latinák

lukas latinak

La Jana & Her Cats

La Jana & Her Cats je jazzové zoskupenie okolo speváčky Jany Dekánkovej a v tento večer budú jej kvarteto dotvárať fantastickí jazzoví hudobníci: klavirista Andrej Farkaš, kontrabasista Juraj Kalász a bicista Marián Ševčík.

Jana Dekánková vyštudovala operný spev, ale jej orientácia už počas štúdia smerovala jednoznačne je jazzu. Je jednou z mála speváčok, ktoré interpretujú jazz v jeho viacerých odtieňoch. Okrem moderného jazzu sa venuje aj oživovaniu jeho prvopočiatkov vo forme hot jazzu či swingu.

Diamond divas

Exkluzívna tanečno-spevácka show.

Výborná speváčka Lenka Machciníková známa z TV show X-Factor, sólistka divadla Nová scéna, ktorá účinkuje vo viacerých divadelných predstaveniach ako Mama Mia, Rasputin, The Duchon’s show… Skvelá speváčka, herečka, tanečníčka a moderátorka doprevádzaná špičkovými multižánrovými tanečníčkami.

Diamond Divas, ktorá pozostáva z troch spevácko-tanečných show a každý je iný - v štýle Kabaretu, Pop-u a Latina (poprípade vianočný blok alebo na mieru podľa požiadaviek).

Skvelá show vhodná na každý event, je to kombinácia tanečnej skupiny a speváčky v dĺžke hrania kapely, kde roztancujú a rozprúdia zábavu rovnako ako by hrala kapela.

Sláčikové kvarteto Júliusa Szásziho

Umelci z popredných slovenských orchestrov

Sláčikové kvarteto Júliusa Szásziho tvoria mladí umelci z popredných slovenských orchestrov. Ich repertoár obsahuje diela klasickej, filmovej, jazzovej a tanečnej hudby. Ako interpreti pravidelne účinkujú na koncertných pódiách doma aj v zahraničí.

Prestávky, obed a večere nám bude spríjemňovať sláčikové kvarteto, ktorého hudba vyvrcholí počas večerného programu.